W Ministerstwie Rodziny z Zakopanem

Komunikat o błędzie

Warning: ini_set(): A session is active. You cannot change the session module's ini settings at this time in drupal_environment_initialize() (line 692 of /home/zaranski/ftp/nowarzecznik/includes/bootstrap.inc).

(23.01.18) W Ministerstwie Rodziny uzgadnialiśmy zakres koniecznych zmian w ustawie o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie. W spotkaniu z wiceminister Bojanowską wzięli na nasza prośbę udział radni z Zakopanego, Andrzej Jasiński i Józef Figiel, jedynej gminy w Polsce, która od ośmiu lat odmawia wprowadzenia systemu z powodu jego antyrodzinnego charakteru.
Przedstawiciele Zakopanego przekazali pani wiceminister informacje o konkretnej pomocy jakiej udzielają ofiarom przemocy domowej bez kon
ieczności nadmiernego ingerowania w rodziny.
Przedstawiciele Fundacji z perspektywy doświadczenia Telefonu Wsparcia Rodziców zagrożonych odebraniem dzieci omówili obowiązujące dziś przepisy wskazując, które z nich powodują łamanie praw zwykłych rodzin.
Jako, że za sprawą 
działań Ministerstwa Zdrowia atmosfera wokół rodzin w ostatnim czasie bardzo się zagęściła konieczne jest jak najszybsze zniesienie antyrodzinnego prawa.

______________________
Polecamy program do rozliczeń PIT 2017/18
http://www.rzecznikrodzicow.pl/program-do-rozliczen-pit-201718

Wesprzyj nas