Szpital znów wzywa sąd na rodziców noworodka!

(11.01.2018)

Szpital znów wzywa sąd na rodziców noworodka. Tym razem nie w prowincjonalnym Białogardzie tylko renomowany szpital św Zofii w Warszawie. Powodem znów nie jest zagrożenie zdrowia tylko brak zgody rodziców na zabiegi profilaktyczne. 

Sąd nakazał zatrzymanie dziecka w szpitalu. Tak "zachęceni" rodzice ustąpili i zgodzili się na zabiegi. Ojciec potwierdził nam, że dziecko urodziło się zdrowe i że nie ma już obecnie przeszkód żeby wyszli do domu.

Drodzy rodzice! Okazuje się ze zgoda na zabiegi profilaktyczne jest czysto teoretyczna podobnie jak prawa rodziców w razie jakiegokolwiek sporu z państwem, uosobionym przez przedstawicieli świata medycyny. Kolejny już s
zpital stosuje wobec osób w najbardziej delikatnym, trudnym i ważnym momencie życia zupełnie nieadekwatne środki przymusu. Podkreślamy, że także w tym przypadku nie chodzi o ratowanie życia czy zdrowa malucha ale o zabiegi profilaktyczne. Łatwość z jaką urzędnicy sięgają po najcięższy kaliber argumentów w postraci ograniczenia praw do dziecka, pokazuje że wobec autorytetu lekarzy każdy z nas zostaje ubezłasnowolniony. 

Czy naprawdę noworodek urodzony w szpitalu jest własnością szpitala a rodzice tylko przeszkadzają? 
Jutro tybie pilnym zapisujemy się na spotkanie z nowym ministrem zdrowia. 

PISMO FUNDACJI DO SĄDUPISMO SZPITALA DO SĄDU
 POSTANOWIENIE SĄDU
---
Przekaż 1 % na ochronę praw rodziców w Polsce
KRS 0000347294
Rozlicz z nami PIT - pobierz bezpieczny, darmowy program do rozliczeń

Wesprzyj nas